Bet365, Unibet – online stávkovanie

Bet365 SlovenskoVysoký predstaviteľ, ktorý sa stal verejným so strachom z hlboko zakorenenej korupcie v olympijskom boxe, tvrdil, že séria kontroverzných rozhodnutí ukazuje, že je “nažive a dobre” a vyzvala na Bet365 naliehavú akciu Aiba, riadiaceho orgánu amatérskeho športu, scény okolo ringu v Riu.

“Ako predpovedal, korupcia je nažive a dobre a rozhodnutia hovoria samé za seba. Je jasné, že Aiba s tým neurobí nič. Teraz je načase, aby MOV vstúpil, “povedal zdroj a trval na tom, že amatérske boxovanie je tak zhnité, že len odstránenie Aiba prezidenta, CK Wu, celej jeho administratívy a všetkých úradníkov na olympijských Bet365 hrách by to prerušilo .

“Prezident Wu potrebuje odstúpiť, rovnako ako výkonný riaditeľ a vyšší zamestnanci.Každý rozhodca a sudca RJ a ITO musia byť pozastavené. To je jediný spôsob, akým sa to zmení. “” Bol okradnutý “: otec boxera Gary Russell tvrdí, že olympijský zápas bol zmanipulovaný Prečítajte si viac Posledný zásah prišiel po tom, čo Írsko Michael Conlan obvinil Aiba z korupcie” jadro právo na vrchol “po tom, čo prehral v bantamweight štvrťfinále ruskému Vladimírovi Nikitinovi. “Sú to kurva podvádzače,” vykríkol do mikrofónu na prsiach. “Oni sú známi tým, že sú Bet365 podvádzaní. Amatérske boxovanie sa pichne z jadra priamo na vrchol. ”

Conlan dodal:” Nikdy v tejto súťaži nikdy nebudem. Ak sa ľudia budú pozerať na tieto olympijské hry a budú vidieť niektoré rozhodnutia…Myslím, že box je mŕtvy. Je to o tom, kto zaplatí najviac peňazí.Ten, kto má najväčší vplyv, vyhrá. “V pondelok v Unibet noci došlo k rozšírenej hnevu po tom, čo ďalší ruský, ťažký muž Evgeny Tishchenko, porazil Kazachstanu Vassilija Levita, aby si vyžiadal zlato. Tichchenko bol po rozhodovaní obťažovaný davom. Americký tréner Billy Walsh medzitým povedal Guardianovi, že verí, že sporné rozhodnutia ho urobili najhoršími olympijskými hrami, pretože Roy Jones neslávne prehral svetlo- stredná váha v roku 1988, ktorá sa stala heslom pre škandál. “Všetci sa pýtame, prečo sme tu vonku, keď pracujeme na našich ponožkách a snažíme sa pripraviť našich chlapcov.Dávajú nám pravidlá a snažíme sa, aby naši chlapci dodržiavali tieto pravidlá a potom bojovali týmto Unibet spôsobom a potom to robíme a my to nezískame, “povedal Walsh. “Je to najhoršie hry od roku 1988, keď Roy Jones vykradol vo finále.”

Walsh tiež tvrdil, že uzbecké favority sú uzbecké. Ďalší tréner USA povedal Guardian: “Začínam uveriť, že niečo robia. Je to nechutné. “Facebook Twitter Pinterest Michael Conlan:” Som rozrušený “, po štvrťročnej strate boxu.

Hovorca Aiba povedal, že zatiaľ čo Walsh je” dôveryhodný charakter “, neexistuje” “K určitým národným federáciám.”

“To je niečo, na čom budeme mať nulovú toleranciu v Unibet spoločnosti Aiba.Ale opäť, Billy Walsh je veľmi dôveryhodný charakter v boxe sveta, takže ho vážne rešpektujeme. Trochu sklamané týmito pripomienkami, ktoré mi dávajú vedomosti, ale všetko, čo môžem ubezpečiť, nie je to tak. ”

Je zrejmé, že niektoré krajiny, ktoré sú znepokojené tým, že sa sudcovia snažia zvolať mimoriadne stretnutie v Riu aby diskutovali o ďalších možných krokoch. S neúprosným a emocionálnym tirádom v živom televízii Conlan, majster sveta v jeho divízii, vyrazil z trojkolového zápasu ako zranený býk, obeť, tvrdí, sprisahanie proti boxerom svojej krajiny.Hovorca spoločnosti Aiba povedal, že chápe Conlanovu frustráciu, ale nemohol akceptovať jeho obvinenia z nevhodnosti. “V mojich skúsenostiach som si všimol, pretože som bol v boxe, keď boxer stráca, nikdy nie je šťastný a Unibet nikdy sa naozaj nevinil,” povedal hovorca. “On vždy obviňuje organizáciu. Ak vyhrá, nikdy sa sťažuje na organizáciu.

“Ako sme vždy povedali, naša vedúca zásada bola vždy, máme neustále hodnotenie našich rozhodcov a sudcov záchvatov. V prípade potreby prijmeme vhodné opatrenia. Ale samozrejme, nemôžeme akceptovať zbytočné obvinenia, ktoré sú horúce z prstenca. Ale znova to nie je zamerané na Michaela. Chápeme jeho počiatočné sklamanie.Ale nemôžeme akceptovať obvinenia, ktoré robí. ”

Guardian varoval v predvečer hier hlboko zakorenené obavy, že záchvaty budú opravené, keď tvrdí, že podvádzanie je organizované a systemické. Zatiaľ čo nie je nezvyčajné, aby sa porazení boxerov a ich táborov dostali proti sudcom, rozsah a vehementnosť sťažností vzbudzovala mimoriadnu váhu obvineniam zo strany staršieho a dobre umiestneného zdroja.Rio 2016: Olympijský boxový turnaj zasiahnutý korupciou obvinenia Prečítajte si viac

“Keď som sa vrátil do rohu po prvom kole, nebol som ani ťažký,” povedal Conlan. “Môj kútik povedal:” Urobil si fantastické. Vyhráte to jednoducho. “” Na otázku, či predtým predpokladal, že bude na zlom konci zlého rozhodovania, povedal: “Nie, vôbec nie.Ale po tom, čo sa stalo s Katie [Taylorovou, prekvapujúcou porazenou v predchádzajúci deň a najlepšou možnosťou Írska na medailu], myslela som si: “To sa mi nemôže stať, keď sa celé Írsko sleduje.”

“A potom po Rusku neveril, že vyhral. Neveril som, že vyhral. Rozhodca neveril, že vyhral. Nemohol som si myslieť, že jeho kútik veril, že vyhral. Potom zareagoval, akoby získal zlatú medailu. Bol som tu pre zlato. Nerobilo sa to. ”

Írsky zmysel pre nespokojnosť bol ďalej podnecovaný rozhodnutím proti Taylorovi.Neskôr Conlan tweeted jeho prchlivosť k Vladimírovi Putinovi, ruskému prezidentovi: “Hej Vlad .. Koľko vás za to obvinilo?” “Uprostred pobúrenia z írskych a amerických táborov nad rozhodnutiami proti ich boxerom , Guardian bol teraz informovaný tým istým starším zdrojom, že všetko, čo videl, prináša najhoršie obavy.On a ostatní veria, že podvádzanie sa od olympijských hier v Londýne zhoršilo a že ide priamo do srdca správy.

Tvrdia sa, že skorumpovaní úradníci smerovali k určitým spôsobom, pôvodne sa spoliehali na ručné alebo hlavové signály na manipuláciu s rozhodcami na konci každého kola, takže vedeli, z ktorého rohu vyberie víťaza. Ale po tom, ako boli napadnutí na viacerých veľkých šampionátoch, povedali zmenili svoj systém, už sa nespoliehali na signály, ale stretli sa pred veľkými šampionátmi, aby rozhodli o určitých záchvatoch. Facebook Twitter Pinterest Michael Conlan gestá po strate štvrťfinále. Fotografia: Jae C.Hong / AP

“To je vážne obvinenie,” povedal hovorca Aiba. “Naozaj nechcem komentovať nepomenované zdroje, pretože by mohli pochádzať odkiaľkoľvek. Všetko, čo môžem ubezpečiť, je, že Aiba podniká všetky preventívne opatrenia, pokiaľ ide o záruky, aby sa zabezpečilo, že neexistuje žiadny kontakt medzi inštitucionálnou stranou a zamestnancami Aiba a skutočnou komunitou R a J.A to sa vlastne deje v kruhu, aj pokiaľ ide o hodnotenie.

“Neviem, či viete, ako systém posudzovania skutočne funguje – som si istý, že ste – ale všetko, čo vás môžem ubezpečiť – znova nebudem sa vyjadrovať k týmto konkrétnym tvrdeniam – ale existujú záruky, ktoré zabezpečia, že medzi príslušnými zainteresovanými stranami, ktoré tieto rozhodnutia robia, nebude existovať priamy kontakt. ”

Aiba obhajoval svojich rozhodcov a sudcov, tvrdiac, že ​​v systéme scoringu “10 bodov musí”, ktorý bol zavedený pre tieto hry, namiesto starého okrúhleho systému bodovania pre útočiaky pristálo najlepší boxer odmenený.Povedal, že preskúmal boj Tishchenko a rozhodol, že ten pravý boxer vyhral.Team GB Nicola Adams robí hrdzavý štart v obrane svojho olympijského titulu Prečítajte si viac Vice podpredseda Aiba, Tom Virgets, povedal Irish Times: “Riadiaci orgán je spokojný s tým, že sme sa výrazne zlepšili v našom rozhodovaní a posudzovaní, ale vždy vieme, že je tu priestor na zlepšenie. Budeme pokračovať v implementácii programov počas nasledujúcich štyroch rokov, aby sme zabezpečili, že budeme neustále zvyšovať bar. ”

Tvrdí sa, že ďalšie veľké majstrovstvá, vrátane tých, ktoré sa kvalifikujú ako boxeri pre olympijské hry, majú tiež bol opravený.Pred zápasmi Gary Antuanne Russell, boxer z USA pre 64 kg, povedal Guardianovi, že v Baku bol ohrozený chaotický kvalifikačný turnaj. “Whoopins sú univerzálne, nemusíte hovoriť po anglicky, aby vysvetlili, ako niekto vyhral alebo stratil boj. Povedzme, že niektoré krajiny sa pozerali na boj proti iným krajinám a boli ohromení pri rozhodovaní. “Tischenko povedal po svojom spornom záchvate, že nevedel, prečo ho hanobili. “Dal som všetko, čo som mal vo všetkých svojich záchranách, aby som získal zlatú medailu.Bol som hvízal po gongu a ja neviem dôvod, prečo, “povedal. “Ale ak sa ľudia správajú takto, potom majú dôvod byť takto.”

Hovorca Aiba povedal Guardianovi začiatkom tohto mesiaca: “Od júna 2015 Aiba uskutočnila dôležité zmeny v riadení, – rozvíjanie nášho športu podľa požiadaviek našich obchodných a športových partnerov a pre výhody celosvetovej komunity Aiba. “RioRun