Sydney do Hobartu: Comanche dokončí comeback vzít řádku ocenění

Během první noci na moři super jachtu do něčeho narazila do vody a ztratila dýku desku, která poškozené kormidlo po přerušila.

Krize nákladů Comanche její 12-míle náskok Rambler jako posádka na první zvažoval, že odejde, a dokonce se obrátil člun kolem, než nařídil, aby se opravy.

„byl jsem nejvíce znepokojují ostré hrany dýky desky průraz nahoru skrz trup lodi a tak jsme zoufale se snažili řezat lana zbavit dýky palubě,“řekl kapitán Ken Read.

Unibet-Uvítací bonus vyzvednete zde

‚samozřejmě, když jsme se snížit lana, jak se zbavit dýky desce jsme uložili trup, ale vyklidí kormidlo.‘

Je to rozbitý systém řízení a přerušil oj, takže kormidlo čelí backwards.Michael Clarka zájem o další Sydney-Hobart závod přes ‚trochou zvrací‘ více

nejprve posádka klesla plachty a každý si myslel, že kampaň byla u konce, ale po několika nouzové opravy, závod byl zpátky a 13 hodin později vedoucí Comanche ztratil na Rambler 88 bylo znovu získat.

Rozsah poškození lodi zbývá být viděn.

„Já jsem šel po celém světě Pár časy a nemyslím si, že jsem přišel do doku…as zraněn, protože to loď,“řekl Read. „My ani nevíme, co podvozku vypadá, mám pocit, že máme některé docela velké škrábanců.“

Comanche byl jeden z mnoha lodí poškozených během 2015 závodu. Od počátečního flotily 108, tam bylo 31 výběry, nejvíce spojené s první noci drsných podmínek.

V pořadí pro vítěze handicapu zůstanou dokořán a neočekává se, že bude dokončena několik dní.

zdroj: cz-bonus.com