Návrat Alexa Morgana zranenia by mohol ponúknuť podporu neúmyselnému útoku USA

USA môžu vyhrať svetový pohár žien bez útočníka Alexa Morgana? To bola možná najnáročnejšia otázka o tom, že USA idú do turnaja, pretože pochybnosti o tom, že Morganová pripravenosť pretrhla v dôsledku kostnej modriny Ľavé koleno. Pravdepodobne najlepším hráčom družstva, nehrála v konkurenčnom zápase za takmer dva mesiace, keď šiel do pondelkového otvárača. V skutočnosti nebola dokonca úplne trénovaná s tímom. Ústne dejiny USA v Taliansku 90: Svetový pohár, ktorý zmenil americký futbal Čítajte viac

Ale teraz sa zdá, že otázka nemusí byť potrebná Na odpoveď.Zdá sa, že Morgan sa vrátil na pole pre Američanov ako neskoro ponorka v pondelok a je zrejme bet365 pripravený vziať svet búrkou. “Budem pripravení, ak (tréner Jill Ellis ) Chce, aby som, “povedal Morgan Guardian po USA 3-1 víťazstvo nad Austráliou. “Plán je dúfať, že budeme mať počas celého turnaja minúty, ale ak chce, aby som začal, budem tam.” Jej prvý úplný tréning s tímom v príprave Svetového pohára bol v sobotu podľa tímu a USA ženy otvorili svoj svetový pohár v pondelok. Ak Morgan môže hrať veľkú úlohu pre Američanov, oni Bude to určite potrebovať. USA vyzerali trochu nepríjemne v útoku na väčšinu prvej polovice proti Austrálii.Veľmi šťastná deformácia na strele Megan Rapinoe dostala Američanov na palubu ako prvá, ale útok USA bol inak neúspešný.

Vopred Abby Wambach mal tri jasné šance na hlavičku a neuskutočnila pokrivenosť pokaždé. Dvakrát poslala loptičku širokú a inokedy, celú svoju šancu vyplašila celú svoju najlepšiu šancu, nejako chýbala loptu, ktorá spávala hlavu. Wambach je známy ako spojka, ale v bet365 bonus poslednej dobe nebola taká – je to potenciálne vedľajší účinok jej rozhodnutia, že v tomto roku nebude hrať klubový futbal, aby sa mohla sústrediť na Majstrovstvá sveta. Sydney Leroux , Druhý v dopredu v tandemovom páre, sa snažil dostať do zápasu skoro, čiastočne kvôli zlému servisu.Urobila všetko pre to, aby prenasledovala loptičky, čo Morgan zvlášť dobre vedel, ale mal obmedzený úspech až do druhej polovice, keď Austrália začala vyzerať unavená. Svetový pohár žien: USA v Austrálii – v obrázkoch Prečítajte si viac

V skutočnosti žiadny z cieľov USA neprišiel z pódia v pondelok, ale Morgan povedal, že to nemusí nutne znamenať problém. “Nemyslím si, že by to znamenalo niečo, že tri útočníky, T skóre, “povedal Morgan po prvom zápase v skupine USA. “Je to dlhý turnaj a musíme sa držať krok sami.”

Morgan nastúpil v 79. minúte na to, aby nahradil Leroux, keď Američania zaujali 3-1. Vyzerala pohodlne na poli, občas ukazovala, ako jej rýchlosť a ruch môžu vytvárať príležitosti odkiaľkoľvek.

“Cítil som sa naozaj dobre.Nemal som žiadnu bolesť, “povedal Morgan. “Je zrejmé, že som bežal dole nadol a snažil som sa držať krok a udržal si vedenie 3-1. Takže zo bet 365 mňa dostávalo max šprintov a cítil som sa dobre. Teším sa, že budem mať ďalší čas v ďalšej hre. “V prvých úderoch zápasu sa dostala na dlhú loptičku, obišla obrancu a vypálila streľbu na dlhú vzdialenosť, , Aj keď vytvorila iskru, jej krátky čas na poli vyvolal ďalšiu otázku, keďže Morgan pracuje na návrat k najvyššej podobe uprostred svetového pohára: ako rýchlo sa môže zbaviť hrdze a vrátiť ju späť?

Morgan to prešiel už skôr v roku. V októbrovom kvalifikácii na majstrovstvá sveta si vyčistila členku a do konca januára sa vrátila k plnému tréningu.Jej dokončenie sa zdalo, že trpí niekoľko týždňov, kým nebrala proti Anglicku vo februárovom priateľskom. Majstrovstvá sveta sú, samozrejme, štvortýždňový turnaj.

Keď je Morgan vo forme, je masívna produktívna. Má 51 gólov a 32 asistencií v 85 medzinárodných vystúpeniach pre Američanov. Keď dosiahla v tomto zápase víťazstvo nad Anglickom, stala sa treťou najrýchlejšou americkou ženou, ktorá dosiahla 50-gólovú hranicu za Michelle Akers (49 zápasov) a Wambach (64). Byť výzvou, aby ju dokončili späť bez zápasov. Vzhľadom na to, že USA získali víťazstvo v hodnote troch bodov a získali prvé miesto v skupine D, aby začali svoje majstrovstvá sveta, zdá sa byť nepravdepodobné, že Ellis vyzve Morgan na významné minúty až do vyraďovacej fázy.Ellis jasne vysvetlila, že Morgan sa uvoľní do hrania.

Napriek tomu Morgan povedala, že je pripravená začať, a jedným z najsilnejších hrozieb, ktoré je možné kedykoľvek nasadiť, Američanom, ktorí v takzvanej Skupine smrti mohli vidieť drsné vody.

Aj pre fanúšikov to môže byť úľavou. Pri príprave otvárača neboli otázky od novinárov o návrate Morganu splnené veľmi jasnými odpoveďami. Počas niekoľkých týždňov, až do Svetového pohára, Morgan nehral ani neškolil a Ellis ho nazval “preventívnym” opatrením – ale keď sa čas natiahol, zdálo sa to viac, že ​​Morgan bol vážne zranený.

Čokoľvek, čo sa stalo medzi tým a teraz, už nemusí byť jedno.Zdá sa, že sa Morgan dostala do pripravenosti na zápas s pozoruhodnou rýchlosťou a ak ju dokáže dokončiť späť rovnako rýchlo, šance USA vyhrať si majstrovstvá sveta sa zdajú byť nesmierne lepšie.

“Je úžasné vidieť, ako Rýchlo sa vráti do hry a spôsob, akým sa v tejto dobe starala o seba, “povedal spoluzakladateľ Tobin Heath v tréningu v utorok. “Je to len ukázalo, že je teraz schopná s nami skočiť tak hladko.”

zdroj: http://ro-sportbet.com/zaluby-nie-su-trofeje-ktore-inspiruju-dominanciu-golfu-lydiu-ko/