Francesco Totti má konečné slovo po tom, čo Rómovia opustili súpera Lazia na okraji

Ak sa táto túžba potešila svojich priaznivcov v Curve Sud, potom by sa viac pozorovatelia mohli zdať, že premýšľajú o vzťahu medzi hrnciami a kanvicami. Predstava, že Lazio bol jediný, s čím by sa povedal sám v pondelkovom Derby della Capitale, bol viac než trochu Bet365 absurdný. Len pred jedným dňom riaditeľ Rómov Rudi García Vypálili plamene tohto prístroja tým, že obvinili Biancocelestiho, že používa tlak médií na ovplyvňovanie rozhodcov. “Pokiaľ sa mýlim,” povedal, “Lazio porazil Sampdoriu s cieľom, ktorý mal byť zakázaný.To potom, čo kričali veľa o tom, ako sa vec dostalo [v ich predchádzajúcej hre] proti Inter. “Rómovia porazili Lazio v derby, aby získali kvalifikáciu Ligy majstrov Čítať viac

García by neskôr obhajovala svoju poznámku tým, Všetky časti show “. Koniec koncov, nebol jediný, kto vyjadril názor. Rímske vydanie Corriere dello Sport Bet 365 prinieslo viac ako 50 stránok s veľkými listami v hodnote náhľadového materiálu len medzi nedeľou a pondelkom.

Derby vždy záleží na Večnom meste, ale tento obsah mal viac ako väčšina. Viac ako jednoduché chvályhodné práva boli v stávke desiatky miliónov eur.

Oba tímy hrali za miesto v Ligy majstrov. Rómovia, o jeden bod vpred v poradí, vedeli, že víťazstvo by im zabezpečilo druhé miesto – a tým aj miesto v ďalšej sezóne.Lazio by mohol skórovať svojich súperov s víťazstvom, zatiaľ čo remíza by im zaručila aspoň tretiu – dobrá na vstup do kvalifikačných kôl. Porážka by však naďalej znemožňovala ich napádanie Napolom, proti ktorému sa musia vyhrať z domova na poslednom víkende Serie A.

Ak bola situácia Lazia zrejme zraniteľnejšia, bolo Bet365 bonus ešte stále veľa Ktorý tvrdil, že Rómovia majú viac stratiť. V polovici obdobia sezóny sa zdalo byť nemysliteľné, že by skončili nižšie ako sekundy. Deväť bodov pred Lazio, mali byť hlavnými víťazmi Juventusu. García sám povedal v októbri, že “vyhráme scudetto”.

Aby sme videli, že sa ambícia vyparí počas ošuntranej druhej polovice sezóny bola bolestivá.Ak chcete dať výnosy z Ligy majstrov v nebezpečenstve, v čase, keď sa klub pokúša vybudovať nový domovský štadión vo výške 500 miliónov eur, by to bolo veľmi škodlivé. Ak to urobíte, keď ich prekračujete slávnymi susedmi, mohli by ste jednoducho prežiť.

Bolo to však Lazio, ktorý prišiel na toto zariadenie ako obľúbené. Počas posledných troch mesiacov boli najlepší tím v Serii A a nepočuli ju. Aj napriek tomu, že v stredajšom Coppa Italia prehrali Bianconeri, urobili to tak ďaleko, ako to znamená, že hrajú futbal, ktorý je rovnaký ako pre svojich súperov.Štefan de Vrij a Filip Djordjevič sa nedávno vrátili zo zranenia, ale tiež sa Bet365 stavky zdajú byť v lepšej situácii ako Rómovia. Okrem toho boli samozrejme aj schopní presvedčiť úrady, aby toto opatrenie presunuli. Hrať späť o jeden deň, aby si zabezpečili čas, aby sa zotavil z námahy v stredu večer. Majiteľ Claudio Lotito sa stal predmetom internetového meme, používatelia Twitteru naznačovali, že človek s takýmito očividnými talentmi na “presúvanie” udalostí môže byť tiež vhodný na presťahovanie vášho nábytku.

Možno extra deň pomohol Klubov ultras pri príprave ich veľkolepej predbežnej choreografie, v ktorej sa v Curve Nord vynoril orol z plameňa.Ich rómske náprotivky neponúkali takýto prejav, namiesto toho obviňujú prezidenta svojho klubu za jeho nedostatok. Nedávno James Pallotta kritizoval správanie vrátane rasizmu a násilia z toho, čo považuje za malú menšinu. Fanúšikovia klubu. Odpoveď pondelka od Curva Sudu bola bannerom, ktorý čítal: “Dnes, za našu dôstojnosť, nebude choreografia. Skutočný prezident nepoškodzuje svojich ľudí. ”

Tak ako často s derby, udalosti mimo ihriska sa stali príbehom ich vlastného. Dvaja rómski fanúšikovia boli pred zápasom bodnutí pred štadiónom, hoci obaja boli v utorok ráno v stabilnom stave.Slzný plyn bol neskôr použitý na rozptýlenie skupiny fanúšikov Lazia, ktorí po celodennom výkone hodili fliaš a skaly na políciu pri štadióne. Ak by takéto scény boli disliktne predvídateľné, potom boli udalosti na ihrisku niečo iné ako , Predtým sa predpokladalo, že Lazio by mohol byť opatrný – odôvodnením, že istota tretieho miesta bola príliš veľká príležitosť na prestup. Namiesto toho tím Stefana Pioliho napadol Rómov od prvého píšťania. García však pripravila túto hru dokonale. Rómovia neboli pekná, ale boli šikovní – možno sa ukázali, že sa v októbri naučili ponaučenie z ich domáceho poníženia v Bayernu Mníchove. Namiesto toho, aby sa dostali do otvorenej hry, sa posadili a absorbovali tlak.Lazio, napriek bohatému držaniu, sa snažil vytvoriť veľa otvorov. Možno, že ak by premenili jednu jednoznačnú príležitosť, ktorú mali v týchto skorých výmenách, mohli to byť inak. Miesto toho Miroslav Klose šiel široko z blízkeho dosahu a Rómovia zatvorili. V 70. minúte sme sa zdalo, že smerujeme k bezvýslednej remíze. Na stánkoch Olimpica sa vyskytli šumy biscotto (vzájomne výhodná remíza). Ale potom sa všetko zmenilo. Victor Ibarbo, ktorý nahradil Totti, odkopol loptu z pravej strany. Juan Iturbe, ktorý sa presťahoval do neznámej úlohy centrálneho útočníka po jeho striedaní a prehnal ho okolo brankára Lazia Federica Marchettiho.Pandemonium nastúpil ako strelec, ktorý sa zobral z košele a bol pochovaný pod hordou spoluhráčov. Hráč, ktorý skóroval len raz za sezónu, a bol držaný ako plagát pre chybné preloženie Rómov Počas posledných dvoch okien, bolo Iturbe asi tak nepravdepodobné, že by mohol byť hrdinom derby, ako si predstavoval. Pozoruhodné bolo, že ešte čoskoro sa objaví. V 81. minúte Lazio vyrovnal, Djordjevič sa po hlavnom údere kýval po Klose. Parita by však trvala len štyri minúty, kým Rómovia obnovili svoju výhodu. Miralem Pjanic vybral tímu Mapou Yanga-Mbiwa, ktorý hlavou rozohral na bránu. Najskôr pre každý tím v priebehu viac ako troch sezón.Jeho prvá sezóna bola v dnešnom klube zafarbená nespravodlivými očakávaniami, ktoré boli postavené na všetkých ústredných obhajcov, ktorých úlohou bolo vyplniť prázdnotu, ktorú odišiel Mehdi Benatia. Ale keď som zistil, čo sa stalo víťazným cieľom v pondelok, okamžite vstúpil do folklóru svojho klubu. “Som veľmi šťastný, že som zaujal miesto v dejinách Rómov,” dodal. “Dúfam, že budem môcť vyhrať niečo s touto košou v budúcom roku.” Trofeje alebo trofeje musia byť cieľom budúcej sezóny pre tím, ktorý teraz získal za Garcíou končiace druhé miesto. V pondelok v noci si Rómovia vybrali svojím nadšením scudetto. Pre nich je sezóna 2014-15 efektívne – tak ako to navrhlo Tottiho tričko.Pre Lazio všetko spočíva na záverečnom víkende. Hovoriace body

Benítez zdedil tím od Waltera Mazzarriho v roku 2013, ktorý práve skončil druhý v Serie A a mal za úlohu stavať na tomto úspechu. Namiesto toho jeho tím skončil v tretej sezóne a nemôže robiť nič lepšie, než to zopakovať. Jedinou hlavnou trofejou, ktorú zvíťazil Benítez (a opustili tu jednu hru Supercoppa), bola Coppa Italia – striebro, o ktorú tvrdil aj Mazzarri.

Samozrejme, Všetky Benítezy. Mnohí hráči majú slabú výkonnosť – od jedného kedy hľadal Jorginho v strede po strede do Rafael Cabral v cieli.Aurelio De Laurentiis by tiež mohol byť kritizovaný za to, že nedokázal investovať vlani v lete, kedy by to mohol dovoliť, aby prekonali Athletic Bilbao a získali lukratívnu fázu skupiny Ligy majstrov. Ale Benítez mal ešte urobiť lepšie. Dokonca aj v prípade, že sa to nepodarí urobiť, zdá sa, že jeho pracovné vyhliadky neuškodili.

O niekoľkých miestach sa potom dozvedeli, že Inter teraz prebieha mimo Európskej ligy, čo sa zdá, Byť pravda, ale v skutočnosti nie. Sampdoriova remíza s Empolim o deň neskôr znamenala, že Nerazzurri ich stále dokážu chytiť v siedmej sezóne, čo bude dobré pre miesto v Európe, pokiaľ sa Janovom nepodarí získať licenciu Uefa prostredníctvom odvolacieho konania – keďže ho predtým odmietli kvôli neskorému podaniu papierovania .

zdroj: https://bet365828.wordpress.com